BeautyLine

Beauty Line on uuenduslik tehnoloogia, mis pakub terviklikku lahendust soovitud tulemuse saavutamiseks. Seadmes on ühendatud jooksulint, ionisatsioon, infrapuna, vaakum, valgusteraapia ja värviteraapia. 30-minutiline treening toetab rasvade lõhestumist ning lõhestunud rasv kasutatakse koheselt ära lihaste poolt. Sõltuvalt sellest, millist tulemust saavutada soovid,  saad sa valida treeningprogrammi intensiivsuse. Treenides meie stuudios parandad Sa oma füüsilist vormi, keskendumise võimet ning kontrolli oma keha üle.


Mida kaasa võtta: selga panna särk (kas pika või lühikese käisega on Sinu otsus), sest treening on intensiivne ja ülakeha kindlasti muutub higiseks; jalga puhta tallaga spordijalatsid (mis mugavad jooksulindil käimiseks/jooksmiseks) või paksud sokid ja võimalikult lühikesed püksid (võivad olla ka ujumisriiete püksid), et nahapind oleks maksimaalselt avatud valgusele ja infrapunale; saunalina, sest soovid trenni lõppedes kindlasti käia dušši all.

RULLMASSAAŽ

Taasleitud vana. Rullmassaaž pärineb eelmise sajandi alguskümnenditest. Massaaži käigus aktiveeritakse kogu lümfisüsteem, mille tulemusena vähenevad tursed, paraneb naha elastus ja toonus, väheneb tselluliit ning kiireneb ainevahetus. Rullmaassaaž sobib igas vanuses naistele, meestele, sportalstele, koduperenaistele, saledatele ja täidlastele. Stuudios veedetud tunni jooksul kogeb igaüks rahulolu ja lõdvestumist, sest massaaži käigus vallanduvad kehas endorfiinid, mis kutsuvad esile sügava füüsilise ja vaimse lõõgastumise ning vähendavad valu ja pingeid.

 

Mida kaasa võtta: mugavad riided (retuusid, puuvillane t-särk või pikkade käistega särk kui su nahk tundlikum), sokid ja kui soovid siis end pesta siis ka käterätt.

 

Vastunäidustused:

 

 - südame- ja veresoonkonna haigused

 - kasvajad

 - rasedus

 - operatsioonijärgsed seisundid

 - tsirkulatoorse süsteemi häired

 

Rullmaassaaž, toetab sinu tervist ning aitab sul säilitada tähelepanu igas tegevuses.

 

Broneeri aeg

Tule ja koge koos meiega

Me kõik elame üha kiirenevas ja järjest suuremaid nõudmisi esitavas maailmas.  Miks siis mitte lubada endale hetke, kus meie kanname hoolt sinu füüsilise ja hingelise heaolu eest? Oleme kohandanud teenuste pakkumise nii, et ka väga hõivatud kliendid leiaksid aja meie juures lõõgastuda. Sinu heaolu on meie jaoks kõige tähtsam ja me saame aidata Sul oma aega maksimaalselt ära kasutada.


Kui tuled võta kaasa mugavad riided ja lemmikud sokid, sest me käime sokkis ja varu aega iseendale.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram

© 2019 by FeelGood Heaolustuudio