RULLMASSAAŽ

Taasleitud vana. Rullmassaaž pärineb eelmise sajandi alguskümnenditest. Massaaži käigus aktiveeritakse kogu lümfisüsteem, mille tulemusena vähenevad tursed, paraneb naha elastus ja toonus, väheneb tselluliit ning kiireneb ainevahetus. Rullmaassaaž sobib igas vanuses naistele, meestele, sportalstele, koduperenaistele, saledatele ja täidlastele. Stuudios veedetud tunni jooksul kogeb igaüks rahulolu ja lõdvestumist, sest massaaži käigus vallanduvad kehas endorfiinid, mis kutsuvad esile sügava füüsilise ja vaimse lõõgastumise ning vähendavad valu ja pingeid.

 

Mida kaasa võtta: mugavad riided (retuusid, puuvillane t-särk või pikkade käistega särk kui su nahk tundlikum), sokid ja kui soovid siis end pesta siis ka käterätt.

 

Vastunäidustused:

 

 - südame- ja veresoonkonna haigused

 - kasvajad

 - rasedus

 - operatsioonijärgsed seisundid

 - tsirkulatoorse süsteemi häired

 

Rullmaassaaž, toetab sinu tervist ning aitab sul säilitada tähelepanu igas tegevuses.

 

Tule ja koge koos meiega

Me kõik elame üha kiirenevas ja järjest suuremaid nõudmisi esitavas maailmas.  Miks siis mitte lubada endale hetke, kus meie kanname hoolt sinu füüsilise ja hingelise heaolu eest? Oleme kohandanud teenuste pakkumise nii, et ka väga hõivatud kliendid leiaksid aja meie juures lõõgastuda. Sinu heaolu on meie jaoks kõige tähtsam ja me saame aidata Sul oma aega maksimaalselt ära kasutada.


Kui tuled võta kaasa mugavad riided ja lemmikud sokid, sest me käime sokkis ja varu aega iseendale.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram

© 2019 by FeelGood Heaolustuudio