BEAUTYLINE - TÕHUS RASVA PÕLETAMINE​

Beauty Line on uuenduslik tehnoloogia, mis pakub terviklikku lahendust soovitud tulemuse saavutamiseks. Seadmes on ühendatud jooksulint, ionisatsioon, infrapuna, vaakum, valgusteraapia ja värviteraapia. 30-minutiline treening toetab rasvade lõhestumist ning lõhestunud rasv kasutatakse koheselt ära lihaste poolt. Treeningu

jooksul põletad umbes 1000 kalorit. Sõltuvalt sellest, millist tulemust saavutada soovid,  saad sa valida treeningprogrammi intensiivsuse. Treenides meie stuudios parandad Sa oma füüsilist vormi, keskendumise võimet ning kontrolli oma keha üle. Sobib nii naistele kui ka meestele.


Mida kaasa võtta: selga panna särk (kas pika või lühikese käisega on Sinu otsus), sest treening on intensiivne ja ülakeha kindlasti muutub higiseks; jalga puhta tallaga spordijalatsid (mis mugavad jooksulindil käimiseks/jooksmiseks) või paksud sokid ja võimalikult lühikesed püksid (võivad olla ka ujumisriiete püksid), et nahapind oleks maksimaalselt avatud valgusele ja infrapunale; saunalina, sest soovid trenni lõppedes kindlasti käia dušši all.

Tule ja koge koos meiega

Me kõik elame üha kiirenevas ja järjest suuremaid nõudmisi esitavas maailmas.  Miks siis mitte lubada endale hetke, kus meie kanname hoolt sinu füüsilise ja hingelise heaolu eest? Oleme kohandanud teenuste pakkumise nii, et ka väga hõivatud kliendid leiaksid aja meie juures lõõgastuda. Sinu heaolu on meie jaoks kõige tähtsam ja me saame aidata Sul oma aega maksimaalselt ära kasutada.


Kui tuled võta kaasa mugavad riided ja lemmikud sokid, sest me käime sokkis ja varu aega iseendale.

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram

© 2019 by FeelGood Heaolustuudio